BONIU zjawiskowy czekoladowy sportowiec do adopcji – nieaktualne

Bonifacy, labrador do adopcji

Wyadoptowany. To dorosły labek o mentalności radosnego, rozbawionego dzieciaka…

BONIU ma 5,5 roku. Jest dużym, niezwykle towarzyskim, zapatrzonym w człowieka labkiem. Jego ulubionym zajęciem jest pływanie, które jak przystało na prawdziwego labka, po prostu ubóstwia. Ale lubi też biegać, bawić się piłką, jest chętny do towarzystwa na każdą wycieczkę rowerowa z opiekunem. Noszenie patyczków i patoli należy też do jego spacerowych rozrywek.

W zachowaniu do dzieci jest mimo swej postury niezwykle delikatny i opiekuńczy. Zachowuje czystość w domu, zostaje spokojnie w czasie nieobecności opiekunów. Pies prawie bez wad… nie całkiem – na spacerach ciągnie na smyczy, ale to chyba „przypadłość ” wielu labradorów. Jest to jak najbardziej do opanowania, bo Boniu potrafi jednak pięknie chodzić na smyczy… dopóki nie spotka czegoś bardzo interesującego na swojej drodze.

To dorosły labek o mentalności radosnego, rozbawionego dzieciaka, który wniesie do domu swojego opiekuna wiele radości i pozytywnej energii. BONIU jest zdrowy, ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia .

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji Bonifacy, labrador do adopcji

11 thoughts on “BONIU zjawiskowy czekoladowy sportowiec do adopcji – nieaktualne”

  1. On wyraźnie prosi: niech mi pan każe coś zrobić!!! Jak każdy lab musi wykonywać polecenia aby zadowolić przewodnika!!! Piękny , szkoda, że nie może mieszkać w kojcu i polować, byłby wtedy szczęśliwy jak mój!!!

    1. .”…szkoda, że nie może mieszkać w kojcu i polować, byłby wtedy szczęśliwy jak mój!!!”

      Zatkało mnie …… biedny Ten pana PIES …..
      Na szczęście BONIU nie trafi do pana !!!!

  2. Witam! Jeśli Boni nie znalazł jeszcze domu jestem gotowy uczynić go członkiem rodziny i towarzyszem naszej Amstaffki.Formularz adopcyjny wyśłałem kilkanaście dni temu ,Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *