Blondi, porzucona, sponiewierana labradorka czeka na swój domek – nieaktualne

Blondi, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wieści z domu tymczasowego…

Do orgowej społeczności niedawno zawitała Blondi. Jaka jest historia Blondi? Możemy tylko gdybać. Ok. 10 letnia sunia, przerażona i błąkająca się w jakiejś mieścinie na Dolnym Śląsku. Głodna, chuda, z bardzo poważnymi zmianami skórnymi, poranionymi łapkami i i niemalże słaniająca się na nogach. Historia bardzo typowa dla porzuconego sponiewieranego psa.

Blondi się udało, ktoś ją zauważył, zabezpieczył, pojechał do weta, zaordynował leki. Od ponad miesiąca Blondi przebywa w domu tymczasowym. Skóra już niemal cała pokryła się sierścią, łapki już nie krwawią, dobra karma i leki zrobiły swoje. Czeka ją jeszcze sterylizacja. Blondi jest niesamowicie pogodnym psem, świetnie dogaduje się z innymi psami, toleruje koty, uwielbia człowieka. W domu jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość, nie niszczy, potrzeby fizjologiczne załatwia na zewnątrz. Jak przystało na przedstawiciela rasy blondi jest żarłokiem, a więc potrafi się czasem sama poczęstować kanapką. Blondi nauczyła się już podstawowych komend, umie już bawić się piłeczką, człowieka nie odstępuje na krok. Blondi bardzo boi się krzyku, który ją paraliżuje.

Zapraszamy na film:

Dziękujemy Pani Basi za przygarnięcie kolejnego psiego nieszczęścia na dom tymczasowy.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Blondi ,labradorka do adopcji Blondi, labradorka do adopcji Blondi, labradorka do adopcji Blondi, labradorka do adopcjiBlondi, labradorka do adopcji Blondi, labradorka do adopcji Blondi, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Blondi, porzucona, sponiewierana labradorka czeka na swój domek – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *