Blekki szuka nowej rodziny, która poświęci mu czas i dla której będzie najwierniejszym przyjacielem

Blekki do adopcji

Schronisko dla bezdomnych zwierząt PSIE POLE.

Kochany czarny duży piesek

Blekki to wspaniały, przemiły, grzeczny choć energiczny psiak o łagodnym usposobieniu, szczególnie w stosunku do ludzi ? Psiak jest bardzo pozytywnie skierowany do opiekunów, lubi się przytulać, jest otwarty na ludzi, kochany, bardzo wylewny. Głaskany wystawia brzuszek do głaskania, oblizuje ręce, jest niezwykle przyjazny, ale jest pieskiem, który potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów. To psiak dla osób aktywnych, lubiących bieganie, wędrówki, ruch.

Blekki ma piękną, czarną, zadbaną okrywę włosową, jest w dobrej kondycji, ma właściwą masę ciała. Ma około 5 lat, waży około 25 kg, bardzo przypomina labradora, ale nie jest rasowy. Jest dość silnym pieskiem.

Mieliśmy nadzieję, że komuś się on zagubił i wkrótce wróci do domu, ale tak się niestety nie stało.

Obecnie Blekki szuka nowej rodziny, która poświęci mu czas i dla której będzie najwierniejszym przyjacielem. Dla Blekkiego szukamy domu raczej bez innych psów, może je trochę dominować. Do ludzi jest super. Psiak może sporo czasu spędzać na zewnątrz, bardzo to lubi, ale mimo wszystko potrzebuje regularnego kontaktu z człowiekiem.

Prosimy o dom dla Blekkiego. To kochany czarny duży psiak gotowy by jechać do domu nawet dziś.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Blekki został przywieziony dnia 18.10.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Ogłoszenie grzecznościowe.

Blekki do adopcji Blekki do adopcji Blekki do adopcji Blekki do adopcji Blekki do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *