Bleki młody wesoły energiczny piesek marzy o kochającym domku

Bleki

Bleki został uratowany przed koszmarnym schroniskiem.

Bleki czarny jak heban, młody w wieku ok 3 lat, z różowym ozorem na wierzchu i rozwianymi wiatrem uszami. W oku figlarny błysk, ogon wywija radosne młynki.

Bleki został uratowany przed koszmarnym schroniskiem. Jest bardzo wesołym i energicznym psiakiem. Bardzo lubi spacery i zabawę. Lgnie do człowieka przepada za jego towarzystwem i pieszczotami. Bleki ładnie umie chodzić na smyczy, potrzebuje nie tylko miłości, ale również konsekwencji w postępowaniu. Z osobami dorosłymi rozumie się fantastycznie, przysmaki wcina z prędkością światła, zaś wygłupy na trawie w towarzystwie człowieka jawią Mu się niczym najlepsza rozrywka świata.

W takich momentach drapanie po tyłeczku może się wcale nie kończyć. Odradzamy adopcję Blekusia do dzieci poniżej 15 roku, ponieważ potrafi skakać na człowieka a jest bardzo silnym psem. Próbujemy z nim nad tym pracować jednak potrzeba na to czasu. Bleki bardzo nie lubi zmian dlatego też przed adopcją konieczne jest zapoznanie.

Człowieku, jeśli jesteś dorosły, konsekwentny, a przede wszystkim kochający labradorowate czworonogi być może Bleki czeka właśnie na Ciebie!
Kontakt w sprawie adopcji pieska : 507-415-468 , 602-655-645

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bleki Bleki Bleki Bleki Bleki Bleki

Bleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *