Blacky to bardzo mądry i wrażliwy psiak, spragniony kontaktu z człowiekiem – czeka na dom – nieaktualne

Blacky do adopcji

Został na stałe w domu tymczasowym. Wieści od Pani Ani – dom tymczasowy.

Przekochany psiak uwielbiający piłkę, spacery i zabawę przypomina się do adopcji. Blacky jest u mnie od prawie miesiąca i od początku nie sprawiał właściwie żadnych problemów. To chodząca radość i wdzięczność. Uwielbia różne sportowe aktywności, pływanie i długie spacery podczas których jest bardzo wesoły, energiczny i ciągle zaprasza do zabawy w aportowanie, ale równie szczęśliwy jest w cichym małym mieszkaniu, gdzie może spokojnie odpoczywać, przytulać się i spać przez długie godziny, byleby blisko człowieka.

Blackiemu zaraz po wyjściu ze schroniska dość często zdarzało się z radości łapać zębami za ręce czy z niecierpliwością wyrywać piłkę – to chyba wynikało ze schroniskowego stresu, bo teraz jest już dużo spokojniejszy i okazuje się być przytulasem, chyba nie boi się już, że wróci za kraty i nie stara się aż tak bardzo zwracać na siebie uwagę. Blacky to bardzo mądry i wrażliwy psiak, spragniony kontaktu z człowiekiem, rozczulający i rozweselający wszystkich dookoła, który zasługuje na dużo miłości i na kochający dom.

Dziękujemy tacie Pani Ani za śliczne zdjęcia.

Blacky do adopcji Blacky do adopcji Blacky do adopcji Blacky do adopcji Blacky do adopcji Blacky do adopcjiBlacky do adopcjiBlacky do adopcjiBlacky do adopcji

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

7 thoughts on “Blacky to bardzo mądry i wrażliwy psiak, spragniony kontaktu z człowiekiem – czeka na dom – nieaktualne”

  1. Tak, te zdjęcia wspaniale podkreślają urodę psa 🙂
    A zwłaszcza jego wewnętrzne piękno … jego radość
    i energię 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *