Black czeka na dom, sprawa PILNA!

Black do adopcji

Województwo podlaskie.

Opis według właścicielki:

Pies wabi się Black, ma 6 lat (ur. 01.04.2013). Od ponad roku mieszka w małym mieszkaniu, wcześniej przebywał praktycznie całe życie w kojcu z budą z dostępem do podwórka. Matka psa – labradorka, ojciec – nieznany. Waży niecałe 30 kg. Wykastrowany. W stosunku do innych psów różnie reaguje, ale zazwyczaj jest pozytywnie nastawiony. Uwielbia biegać i aportować. Na ludzi skacze z radości, uwielbia lizać ich i się do nich przytulać.

Jest psem żywiołowym, na spacerze trzeba trzymać go na smyczy. Jest łakomczuchem, więc kuchnia powinna być przed nim zamknięta. Reaguje na siad, leżeć, aport, zaczyna jeść kiedy mu się pozwala, słucha i reaguje na słowo NIE. Czasem ma problem z uchem po deszczu, wystarczy mu wtedy wlać kilka kropel płynu Orilan i po problemie. Często liże łapy jak nikt nie patrzy. Potrafi wytrzymać długo bez spaceru, czeka za potrzebą. Jest nauczony jeść raz dziennie oraz wychodzić na dwór dwa razy dziennie. Jeśli nie zostawia się jedzenia na widoku to można go zostawić bez obaw samego, nie robi bałaganu, a grzecznie leży i czeka na właściciela. Niczego nie gryzie i nie niszczy. Źle reaguje na karmę z kurczakiem i wołowiną. Inne są ok. Karmiony jest gotowanym ryżem i mokrą karmą i jest ok.
Jest psem kochanym, tylko potrzebuje czasem uwagi, zrozumienia oraz dyscypliny (skacze na gości) lubi dzieci (liże je), lubi też małe psy.

Aktualnie przebywa w Hajnówce.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Black do adopcji Black do adopcji Black do adopcji Black do adopcji Black do adopcji Black do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *