Bingo, labrador do adopcji

Bingo

Bingo codziennie wpatruje się w nas przez schroniskowe kraty…

… z wielką intensywnością swych bursztynowych oczu, nie sposób jest przejść obok niego obojętnie, nie zauważając tego wielkiego skupienia i zaklinania rzeczywistości. Swoim wzrokiem stara się zahipnotyzować człowieka by na niego spojrzał, by zobaczył, że on czeka, czeka na dom.
Jest sporym psem w typie labradora. Nieco o groźnym wyglądzie – jednak nasze pierwsze spotkanie nie potwierdziło obaw 🙂 Bingo to wulkan energii. Nie ma w nim oznak żadnej agresji, wręcz uwielbia człowieka i potrafi na spacerze wykonać kilka piruetów i pokręcić zadkiem w stylu samby by pokazać jak bardzo cieszy się z obecności dwunożnej osoby obok. Niestety gorzej wyglądają jego relacje z innymi psami, po prostu ich nie lubi, dlatego powinien być jedynakiem w domu.
Bingo jest trochę na bakier ze smyczą, ale obiecał nam ostatnio, że poprawi się 🙂
Nowy opiekun będzie musiał popracować nad temperamentem czarnego wielkoluda by móc cieszyć się spacerami. Bingo nie nadaje się do domu z małymi dziećmi jak i również powinien zamieszkać w domu z ogrodem.
Wierzymy, że gdzieś tam po drugiej stronie monitora czeka na niego odpowiedni człowiek, odpowiedni opiekun, który popracuje z nim i da szansę by być jak najlepszym kompanem 🙂
Zapraszamy na spacer zapoznawczy z Bingo!
BINGO 85/17 – 2 lata
Kontakt: 798-384-243

Ogłoszenie grzecznościowe.

2 thoughts on “Bingo, labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *