BIANKA, 2-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Bianka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Bianki pełnego miłości i bezpieczeństwa domu.

Bianka jest śliczna labradorką o pełnym łagodności, sarnim spojrzeniu. Bardzo przyjazna grzeczna sunia. Kocha bieganie, wszelkie zabawy, najchętniej z piłeczką, uwielbia aktywnie spędzać czas. Zna podstawowe komendy. Zostaje sama kilka godzin w domu, nic nie niszczy, nie awanturuje się i zachowuje czystość. Uwielbia zabawy z innymi psami, często odwiedza psi plac zabaw gdzie może dowoli nacieszyć się towarzystwem innych czworonogów. Mieszka i często nawet śpi z kotem. Nie mieszkała z dziećmi, ze względu na duża żywiołowość nie polecana do domu z małymi dziećmi. Lubi jazdę samochodem. Jest zdrowa, bardzo zadbana, waży obecnie 28 kg.

Szukamy dla Bianki pełnego miłości i bezpieczeństwa domu, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią tej żywiołowej suni odpowiednią dawkę ruchu, spacerów, zabaw i koniecznie miejsce przy swoim boku na kanapie. Drugi pies w nowym domu mile widziany.

Bianka ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia, jest zachipowana. Przebywa we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji Bianka, labradorka do adopcji

2 thoughts on “BIANKA, 2-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *