Berry, mieszaniec labradora do adopcji – nieaktualne

Berry do adopcji

Wyadoptowana. Fundacja poMOC dla zwierząt. Pies szuka domu.

BERRY
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2014
WIELKOŚĆ: DUŻA
WAGA: OK. 35 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Berry do schroniska trafił z ulicy. Od początku był bardzo przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników schroniska. Widać, że nie ma złych doświadczeń z człowiekiem.

Berry to typowy labrador, jest wesoły, żywiołowy i skory do zabawy. Uwielbia kontakt z człowiekiem i szybko się przywiązuje, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Widać, że bez człowieka nie potrafi żyć. Obdarzony jest dużą inteligencją. Szybko się uczy i jest zapatrzony w przewodnika. Jest łagodny w stosunku do dzieci, nadaje się na psa rodzinnego. Nie znamy jego przeszłości, dlatego polecamy go do domu ze starszymi pociechami.

Ze względu na wiek nie nadaje się już do bardzo aktywnego domu, jednak ma w sobie jeszcze sporo energii i chęci do spacerów. Piesze wędrówki sprawiają mu sporo przyjemności. Lubi węszyć w trawie, na spacerach wszystko go interesuje. Zna podstawowe komendy, które wykonuje za psie przysmaczki, bo jak każdy labrador jest ogromnym łakomczuchem i za jedzonko zrobi wszystko. Kocha zabawki, którymi chętnie pobawi się sam lub zachęci do zabawy opiekuna. Lubi wodę, ale nie jest typem pływaka, zamoczy w stawie łapki lub pobiegnie po zabawkę, ale boi się pływać. Gdy kończy się grunt pod łapkami zawraca na brzeg.

Berry w nowym domu może zamieszkać z suczką większych rozmiarów, może być także jedynakiem. Aktualnie przebywa w boksie z suczką, z którą ma świetny kontakt. Lubią razem szaleć i przeciągać się szarpakiem. Nie ma między nimi konfliktów. Na spacerach nie obszczekuje napotkanych czworonogów, ale w schronisku nie miał do tej pory bezpośredniego kontaktu z samcami, dlatego preferowany jest dom z suczką.

Berry bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. W domu powinien być grzeczny. Zachowuje czystość w pomieszczeniach. Naszym zdaniem lepiej jednak będzie czuł się na większej przestrzeni, dlatego polecamy go do domu z ogrodem.

Berry to wyjątkowy pies o łagodnym i wesołym sposobieniu. Będzie wspaniały przyjacielem całej rodziny. Mamy nadzieję, że szybko opuści schronisko i znajdzie dobry dom, który zadba o niego i otoczy go miłością.
Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej. Napisz do nas: pomoc@dla-zwierzat.pl.
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: OLX

Ogłoszenie grzecznościowe.

Berry do adopcji Berry do adopcji Berry do adopcji Berry do adopcji Berry do adopcji Berry do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *