Benio, 3 letni labrador do adopcji

Benio, labrador do adopcji

Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, znających od podszewki życie z psim podrostkiem.

BENIO 💗 to fajny, radosny, energiczny i towarzyski psi podrostek😊. Uwielbia każdą formę aktywności. Kocha kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko żeby mu się przypodobać. Lubi się uczyć ale trzeba popracować nad skupieniem bo Benio to takie chodzące ADHD. Na spacerach zachowuje się poprawnie i można nad nim „jako tako” zapanować a to duży plus 😁. To jeszcze młodziak więc wiele rzeczy go ciekawi i interesuje, dlatego nie należy oczekiwać cudów. Benek czasem chodzi na smyczy w miarę dobrze a czasem ciągnie jak smok – nowy dom powinien być gotowy na różny rozwój sytuacji 😉. W domu zachowuje czystość i nie niszczy.

Jest przyjazny, ufny i wesoły. W kontaktach z innymi psami jest zachęcającym do zabawy wesołkiem. Benio jest dużym psem. Nowi opiekunowie muszą być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii ale potrafi też się wyciszyć. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”.

Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, znających od podszewki życie z psim podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. Psiak przebywa w okolicy Hajnówki.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Benio, labrador do adopcji Benio, labrador do adopcji Benio, labrador do adopcji Benio, labrador do adopcji Benio, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *