Bazyl, czyli czekoladowa czekolada… – nieaktualne

Labrador Bazyl

Bazyl wyadoptowany. Labrador –  hipnotyzer do adopcji.

Labrador ma 6 lat. Bazyl jest typowym labradorem-żebradorem, chociaż nienachalnym. Próbuje wzrokiem zahipnotyzować człowieka, żeby oddał mu swoją kanapeczkę. W związku z tym bardzo lubi również uczestniczyć w życiu kuchennym. Leżenie pod nogami może spowoduje, że człowiek się potknie i coś smakowitego wyląduje na podłodze. A jak powszechnie wiadomo, co na podłodze, to psa.

Bazyl jest psem bardzo grzecznym. Umie podać łapkę i reaguje na komendę siad. W DT pilnie uczy się komendy czekaj, bo rzucanie się na jedzenie w misce to chyba jego ulubiona dyscyplina sportowa.
Troszkę ciągnie na smyczy, ale jest to do opanowania. W domu zachowuje czystość. Bez zaproszenia nie wchodzi na łóżko. Umie bez problemu wejść do brodzika 80×80 i dać sobie umyć ubłocone łapcie.
Nie jest psem agresywnym, nie broni zasobów, z psami się dogaduje, mieszka z sunią, jeśli chodzi o koty, to niestety takowych testerów Bazylowego zachowania nie posiadamy.

Dzieci bardzo lubi.
Nie przeszkadza mu duży tłum i głośna muzyka. Zdał ten test śpiewająco na WOŚP-ie, gdzie zbierał pieniążki.
Bazyl za kilka dni (21.01.) straci możliwość posiadania potomstwa. Kilka dni temu została założona książeczka zdrowia, został zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Posiada chip. Więcej o stanie zdrowia powiemy po kastracji, bo wtedy wykonane zostaną zdjęcia RTG i badanie krwi.

kontakt w sprawie adopcji:
607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207 (Katarzyna), 608391927 (Ryszard),
adopcje@labradory.org

Labrador Bazyl Labrador Bazyl Labradory Bazyl i InkaLabradory Bazyl i Inka

8 thoughts on “Bazyl, czyli czekoladowa czekolada… – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *