Baster, 9 -letni labrador do adopcji

Baster, labrador do adopcji

„Kochany człowieku?. Nie mogę Ci wiele obiecać ale przyrzeknę, że pokocham Cię całym swoim psim serduszkiem i nie opuszczę aż do śmierci.”

„Będę widzieć Twoją twarz w swoich snach i codziennie szukać Twojego zapachu. Twój głos będzie dla mnie drogowskazem, a ciepła dłoń na mojej głowie największym darem, jaki mogę dostać od losu. Mogę Ci obiecać, że będziesz całym moim światem, ale to Ty zdecydujesz, czy zechcesz mnie wpuścić do swojego. Pewnie to chciałby powiedzieć Bastek gdyby tylko mógł ?.”

Baster jest wesołym i energicznym psem. Bardzo lgnie do człowieka i jest wdzięczny za każdy miły gest i każdą okazaną uwagę. Uczy się chodzenia na smyczy i idzie mu to coraz lepiej. Zachowuje czystość. Poznał klatkę kenelową, którą lubi i traktuje jak swój bezpieczny azyl. Nie przejawia agresji i dogaduje się z innymi zwierzakami. Jak każdy senior, on również bardzo potrzebuje stabilizacji i normalności, w której będzie mógł bez problemu funkcjonować. Baster świetnie odnajdzie się w spokojnym domu u boku ciepłych i empatycznych opiekunów. Chłopak lekko niedowidzi ale w niczym mu to nie przeszkadza. Z racji wieku nie potrzebuje też jakiejś wyszukanej aktywności czy wielogodzinnych spacerów. Wystarczy mu spokojne wyjście albo dom z ogródkiem. Baster nie jest psem, który się nudzi i szuka sobie zajęć. Nie niszczy, nie kopie dołków, nie gryzie zabawek.

Baster potrzebuje dobrego CZŁOWIEKA i to mu w zupełności wystarczy. Ciepły dom, kochająca rodzina i pieszczotliwy dotyk. Tylko tyle brakuje mu do szczęścia. Marzy nam się, żeby ktoś go szczerze i bezwarunkowo pokochał ❤️ bo on bardzo na to zasługuje. Jest słodkim, bardzo proludzkim niedźwiadkiem, dla którego największym szczęściem jest bliskość człowieka. Może gdzieś jest jakaś fajna rodzina, która pozwoli Basterowi na spokojne i beztroskie życie, a on w zamian odda to co ma najcenniejsze, czyli całego siebie. Prosimy otwórzcie swoje serca.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji

2 thoughts on “Baster, 9 -letni labrador do adopcji”

  1. Wspaniały psiak:) Gdzieś na pewno są ludzie dla których jak piszecie będzie całym swiatem. Powodzenia Baster.

  2. Przepiękny <3 Oby znalazł szybko domek i ktoś go pokochał tak jak tego potrzebuje. Trzymam za Ciebie mocno kciuki Baster!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *