Orion, 10-letni labrador do adopcji

Baster, labrador do adopcji

Niedosłyszy, niedowidzi ale kocha bezwarunkowo. Prosimy otwórzcie dla niego swoje serca.

Przedstawiamy kolejnego podopiecznego labradory.org. Orion ma „tylko” 10 lat. Napisaliśmy „tylko” ponieważ ciężkie życie, niewątpliwie odcisnęło piętno na jego wyglądzie.

Chłopak został znaleziony na drodze, gdzie zdezorientowany kręcił się między samochodami. Pies niedosłyszy i niedowidzi, więc nie trudno sobie wyobrazić jaki los go czekał. Na szczęście trafił na wspaniałych ludzi, którzy postanowili mu pomóc i dać tymczasowe schronienie.

Teraz możemy zacząć szukać dla niego najlepszego na świecie domu stałego ?. Orion jest wesołym i energicznym psem. Uczy się chodzenia na smyczy. Zachowuje czystość. Poznał klatkę kenelową, którą lubi i traktuje jak swój bezpieczny azyl. Nie przejawia agresji i dogaduje się z innymi zwierzakami. Jak każdy senior, on również bardzo potrzebuje stabilizacji.

Chcemy, żeby znalazł dom gdzie będzie czuł się bezpieczny. Marzy nam się, żeby ktoś go szczerze i bezwarunkowo pokochał ❤️ bo bardzo na to zasługuje. Może gdzieś jest jakaś fajna rodzina, która pozwoli Basterowi na spokojne i beztroskie życie, a on w zamian odda to co ma najcenniejsze, czyli całego siebie. Prosimy otwórzcie swoje serca.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
adopcje@labradory.org

Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *