BASTER, 9-miesięczny labradorek z bezgraniczną miłością do człowieka szuka ciepłego domku – nieaktualne

Baster, labrador do adpcji

Wyadoptowany. Kto pokocha ten czekoladowy żywioł?❤️

Baster jest pięknym czekoladowym labradorkiem, wesołym, pełnym energii i mimo młodego wieku o silnej psiej osobowości. Jego obecni opiekunowie są jego drugim domem. W pierwszym był prawdopodobnie omyłkowym zakupem, opiekunowie nie poradzili sobie, nie znali potrzeb rasy, pies miał za mało ruchu, zabaw, spacerów i opieki, jego ogólne potrzeby nie były w ogóle zaspakajane. Baster jest niezwykle przyjazny, kocha ponad wszystko człowieka i chce, aby uwaga opiekuna była skierowana na niego. Dlatego obecny opiekun sugeruje dom bez małych dzieci, bo labek lubi zaczepiać do zabawy dziecko i nie zawsze robi to delikatnie, nie zdając sobie jeszcze sprawy ze swojej siły. W stosunku do psów przyjazny, zero agresji, szuka kontaktu w celach zabawowych. Mieszka obecnie z kotem, ale futrzak unika Bastera, bo jest on zbyt żywiołowy we wspólnych zabawach.

Piesek zostaje sam w domu, zachowuje czystość, nic nie niszczy, nie awanturuje się. Lubi jazdę w samochodzie i zachowuje się w czasie jazdy bardzo poprawnie. Ulubionym zajęciem Bastera jest węszenie, oddaje się temu całym sobą, dlatego tez spacery na smyczy potrafią być dla nie wprawionego opiekuna małym wyzwaniem. Szukamy dla Bastera ciepłego domu, najchętniej z ogrodem (sugestia właściciela), aktywnych opiekunów, którzy zapewnia temu wulkanowi energii odpowiednia dawkę ruchu i przede wszystkim wyzwań mentalnych. Bo jak pisze jego obecna opiekunka : „ Baster ma naprawdę wielkie serce i pełno bezgranicznej miłości w sobie”.

Baster ma pełen komplet szczepień, jest regularnie odrobaczany.
Labek jest po badaniach ortopedycznych, ma prawidłową postawę.
Pies przebywa w okolicach Poznania, woj. wielkopolskie

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Baster, labrador do adpcji Baster, labrador do adpcji Baster, labrador do adpcji Baster, labrador do adpcji Baster, labrador do adpcji

13 thoughts on “BASTER, 9-miesięczny labradorek z bezgraniczną miłością do człowieka szuka ciepłego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *