Barry pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Barry, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Ma ok 3, może 4 lata, całe życie przed Nim, oby to było dobre życie.

Jest taki Pies Barry, którego życie zatoczyło koło. Młodziutki biegał niedopilnowany, sam, w jednym z niewielkich małopolskich miast. Pan był starszy mocno, chory, zapominał o Psie. Kiedyś dzieci zabrały Pana – gdzieś – Pies został. Czekał, spał pod blokiem, przeganiany, głodny , sam… złapał Go hycel, zawiózł dzieciaka do piekła psiego na kilka miesięcy, rok temu po długiej podróży jedno piekło zamieniło się na inne piekło … i tak trwało. Pies cierpiał, nie rozumiał, dorastał.

Został uratowany, zabrany do małopolski, jest w hotelu psim, jest zdrowy, wesoły, wykastrowany. Na spacerze Pies ideał. W stadzie , w którym żyje w hotelowym domu bywa różnie. To samiec alfa. Szukam dla Niego Domu, świadomego, że Pies to istota czująca, że trzeba z Nim pracować, że opieki i miłości potrzebuje.

W domu zachowuje czystość, nie wiemy jak zachowa się sam, ale nie wykazuje żadnych skłonności do demolowania domu. Najlepiej jakby w domu był sam lub z innym Psem, którego wcześniej pozna. Ma ok 3, może 4 lata , w swoich genach wiele z Labradora, całe życie przed Nim, oby to było dobre życie .
Opowiem o Nim, zawiozę do Domu 601 40 77 56

Ogłoszenie grzecznościowe.

Barry, labrador do adopcjiBarry, labrador do adopcji Barry, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *