Barry – labrador dla leniwych właścicieli – nieaktulne

Labrador Barry

Labrador znalazł domek. Barry raz wrócił z adopcji „bo nie szczeka”

Pilnie poszukuję dobrego domu dla Barrego (kiedyś Grubego). Barry zaczyna nowe życie stąd jego nowe imię 😉 Barry to 99% labrador w wieku 5 lat. Z racji na pojawienie się nowego członka rodziny i trudnej sytuacji lokalowej poprzedni właściciele byli zmuszeni oddać psa, Barry czeka w tej chwili w domu tymczasowym na nowego właściciela i moja w tym głowa, aby znaleźć mu najlepszy dom na świecie w którym zostanie do końca swoich dni.
Barry jest psem o łagodnym usposobieniu, mającym dobre relacje z innymi psami, ludźmi i kotami, lubiącym spacery (krótkie póki co), okazywanie miłości, długie drzemki. Jest psem bardzo przyjaznym, towarzyskim, zupełnie niekłopotliwym. Barry to pies raczej z tych leniwych, czasami lubi poganiać za piłeczką ale raczej woli spędzać czas na odpoczynku…i jedzeniu 😉 Tak na poważnie Barry jest teraz na ścisłej diecie, bo ma nadwagę i musi trochę schudnąć.
Barry raz wrócił z adopcji „bo nie szczeka”, szukam mu domu gdzie będzie przyjacielem i członkiem rodziny a nie psem stróżującym.
Pies jest wykastrowany.

Kontakt Aneta 508 636 751

Poprzednie wpisy:
Labrador wrócił z adopcji „bo nie szczeka” – już bezpieczny
Labrador wrócił z adopcji „bo nie szczeka”

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Barry Labrador Barry Labrador Barry

3 thoughts on “Barry – labrador dla leniwych właścicieli – nieaktulne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *