BARLEY – przeurocze, zadbane i ufne 6 miesięczne dziecko czarnej labradorki szuka fajnej rodzinki – nieaktualne

Barley do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Barley’a aktywnej rodzinki…

Przedstawiamy Wam Barley’a, 6 miesięcznego szczeniorka, cudnej urody. Matka czarna labradorka, ojciec nieznanej proweniencji. Został znaleziony w grudniu ubiegłego roku i chociaż wprawdzie ustalono prawdopodobnego właściciela, ten nie chciał go jednak odebrać.

Barley jakby wyczuwał, że był niechciany, stara się i jest bardzo grzeczny. Opiekunka z domu tymczasowego, gdzie pies obecnie mieszka, bardzo chwali czarnulka. Jest mega fajnym, niezwykle towarzyskim psem, uwielbia ludzi, ciągle szuka ich towarzystwa.

Jak na szczeniaka przystało jest bardzo żywiołowy, wszędzie go pełno. Będzie dużym psem dorosłym W domu tymczasowym przebywa z dziećmi powyżej 12 roku życia i super umie z nimi spędzać czas na różnych zabawach. Ale uczy się też dyscypliny, rozumie już dużo i stosuje się do wskazówek wychowawczych.
Zachowuje już czystość, czeka na wypuszczenie, ale oczywiście zdarzają mu się czasami jeszcze „wpadki”.

Szukamy dla Barley’a aktywnej rodzinki z już większymi dziećmi, najchętniej domu z ogrodem, bo w takim się wychowuje od małego, opiekunów, którzy zapewnią mu duża dawkę aktywności fizycznej i wyzwań mentalnych.

Barley mieszka w woj. mazowieckim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Barley do adopcji

To zdjęcie wykonane w grudniu:Barley do adopcji Barley do adopcji Barley do adopcji Barley do adopcji Barley do adopcji Barley do adopcji Barley do adopcji

One thought on “BARLEY – przeurocze, zadbane i ufne 6 miesięczne dziecko czarnej labradorki szuka fajnej rodzinki – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *