BARD, 12-letni pozostawiony sam sobie po śmierci opiekuna, piękny labrador szuka domowego azylu – nieaktualne

Bard labrador do adopcji

Wyadoptowany. Labradorowy senior naszym nowym podopiecznym. Kto go pokocha?❤️

Bard stracił dom po śmierci swojego opiekuna, został sam w małym domku, tylko dobra sąsiadka wypuszczała go do ogrodu i przynosiła jedzenie. Nikt z rodziny zmarłego nie chciał podjąć się opieki nad seniorem. Groziła mu wegetacja w schronisku, ale udało nam się go przed tym w ostatniej chwili uchronić.

Bard jest kompletnie bezkonfliktowym, przeuroczym labkiem. Ma super relacje przede wszystkim z człowiekiem, jest w niego wpatrzony jak w obraz, bardzo pragnie jego bliskości, przytulania, głasków. W jego oczach, przyjaznym spojrzeniu i merdającym ogonie widać ogromną wdzięczność za wszelkie okazane mu zainteresowanie. Ma świetny stosunek zarówno do psów jak i suczek. Mieszka obecnie z kotami. Umie pięknie chodzić na smyczy, zostaje bez problemów w domu podczas nieobecności opiekunów, nie niszczy, zachowuje czystość. Kocha jeść, jest prawdziwym żebradorem, lubi robić przegląd kuchni w poszukiwaniu jakiejś przekąski. Jak na swój wiek jest w dobrej formie, ma tylko slaby słuch.

Od prowadzącego go za życia jego opiekuna weterynarza uzyskaliśmy informacje o stanie zdrowia labradora i mogliśmy kontynuować jego leczenie. Bard bierze tabletki na padaczkę, ale dzięki wspanialej opiece domu tymczasowego, mimo stresującej dla psa sytuacji zmiany miejsca zamieszkania i nowego otoczenia, Bard nie miał nawet oznak jakiegokolwiek ataku. Wszystkie psy maja prawo do życia w szczęściu, ale niektóre, tak jak Bard, dotykają naszych serc szczególnie. Dlatego marzymy, aby Bard znalazł na ostatni etap swojego życia dom, taki prawdziwy ciepły, cierpliwy, wyrozumiały, który dla psa będzie całym jego światem. A czekolab odwdzięczy się ogromem przyjaźni, lojalności i psiej miłości, za wszystko, co dla niego się zrobi.

Bard jest zaszczepiony i wykastrowany.
Przebywa obecnie w domu tymczasowym w okolicach Warszawy.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji Bard labrador do adopcji

6 thoughts on “BARD, 12-letni pozostawiony sam sobie po śmierci opiekuna, piękny labrador szuka domowego azylu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *