Barca – mistrzyni piłki „łapnej”… nieaktualne

Barca lubi dzieci

Barca została w domu u właścicielki.
Barca to czworonożny Leo Messi w futrze labradora, a Jej miodowe ślepia na widok piłki płoną zapałem do gry.

Ta młoda sunia dotychczas nie wiedziała czym jest samotność, smutek i żal. Kochana przez wszystkich, kochająca całym swoim labkowym serduszkiem, dzisiaj szuka Nowego Domu, bo choć obustronna miłość trwa nadal, życie napisało dla Barcy inny, paskudny scenariusz.

Barca to pogodna, wesoła blondynka, której szanse na macierzyństwo zostały skutecznie zablokowane pod weterynaryjnym skalpelem, posiadająca rodowód, tatuaż i cudownie kobiecy różowy nos.

Miłośniczka piłki nożnej, już od czasów szczenięcych wolała grać, niż zjadać buty swoim właścicielom (gwoli ścisłości –nie niszczyła też niczego innego w domu) – do dzisiaj jeżeli tylko trafi się fajny dwu – lub czworonożny kompan do pobiegania za „tym czymś okrągłym”, Barca „z boiska” może nie schodzić wcale. Poza tym wspaniała towarzyszka podróży, zwolenniczka poznawania świata i ludzi, gdzie tych ostatnich wita konsekwentnym i wytrwałym śmigiełkiem ogona, domagając się drapania za uszkiem, a jak się uda, to po brzuszku też.

Barca, jak na laba przystało, uwielbia wszelkie sporty wodne, od zwykłego pływania począwszy, poprzez nurkowanie z badylem, a skończywszy na „glonołowiectwie” i to do upadłego. W samochodzie grzeczna, wychodzi z założenia, że jak z ludźmi, to może jechać cały czas („tylko dajcie coś przegryźć od czasu do czasu!”). Dzieci i inne psy traktuje jako kompanów do zabawy, a przy okazji najlepszych przyjaciół, wobec których nie wypada wyszczekać (względnie odwarknąć) czegoś niemiłego.

Barca to także mistrzyni psiego savoir – vivre`u – potrafi chodzić na smyczy, puszczona luzem słucha się i pilnuje swojego stada, ze stołu także nie kradnie smakołyków (no, chyba, że same spadną…?).

Innymi słowy – Barca to czteroletnia sunia – ideał. Czy znajdzie Idealny Dom? Czy pojawi się na Jej horyzoncie Nowy Cudowny Właściciel, któremu ta wspaniała blondynka skradnie Serce od pierwszego wejrzenia? I stworzą psio – ludzkie stado Na Dobre i Złe?
oprac. E. Frankiewicz

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard)
adopcje@labradory.org

Barca i dziecko

Barca

Barca

Barca czeka na dom

Barca

Barca - taka byłam malutka

Barca

9 thoughts on “Barca – mistrzyni piłki „łapnej”… nieaktualne”

  1. Jesteśmy zainteresowani adopcją Barcy. Mamy 6 letniego synka i oboje czekamy na naszego „labka”, wiedząc że z pewnością on również na nas już czeka. Pokłady miłości i piłeczka- zapewnione..

    1. Bardzo nam przykro, ale Barca jest już zarezerwowana, zapraszamy do adopcji innych naszych labradorów.

      1. Ok, nie było informacji że sunia jest zarezerwowana 🙁 Poszukuję psa lub suczki kochającej dzieci i akceptującej inne psy, koty. Mieszkamy w Niemczech, nad morzem. Czy możliwa jest adopcja za granicę? Jeśli tak, proszę o info jakie labradory są aktualnie do adopcji?

        1. Adopcja za granicę jest możliwa, obowiązuje również wypełnienie formularza adopcyjnego który jest na tej stronie oraz wizyta przedadopcyjna wolontariusza. Część labradorów do adopcji jest na tej stronie, reszta na stronie forum (jest do niego link)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *