BAKS, labrador do adopcji – nieaktualne

Baks, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kochani POMOCY!!! ten cudny psiak 8 letni BAKS bardzo chciałby Was prosić o dom…

Baks ma 8 lat jest w schronisku niedawna a Jego życie było koszmarem ? Odebrany interwencyjnie z wrośniętą w szyję obrożą ? Pomóżcie mu uwierzyć, że są fajne ciepłe domy ❤ Że człowiek to nie potwór ? Takie życie wiódł lata bez pomocy , weterynarza nikogo ? jedząc zlewki zupy.
Baks, labrador do adopcji

Dajmy mu szansę być wreszcie kochanym ❤
Jest psiakiem mega pozytywnym w typie labradora z bardzo zaniedbanym futerkiem, ale wiemy, że tam pod spodem kryje się niesamowity urok!
Jest cudny w stosunku do człowieka, przy tym kompletnie nienarzucający się i spokojny. W warunkach schroniskowych woli zachować bezpieczny dystans, choć pozwala na bliższy kontakt ?
Baksa interesuje otoczenie, ale bardzo ładnie potrafi przekierować swoją uwagę na człowieka, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą jakieś pyszności ?
Zmarnowano mu wystarczającą ilość czasu krzywdząc go ? ! W tym wieku należy mu się ciepłe posłanko i kochający człowiek! Nie zostawiajmy go bez pomocy!
TYLKO Wasze UDOSTĘPNIENIA mogą dać mu szanse na to!
BĘDZIE Z NIEGO CUDOWNY PRZYJACIEL ❤ DAJCIE MU SZANSĘ!!!
Zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany. Jego życie nie musi się skończyć w schronisku za kratami.kontakt w sprawie adopcji: tel. 665 216 825

Ważne! Nie oddajemy psów do kojców ani na łańcuch. Pomagamy w transporcie.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Baks, labrador do adopcji Baks, labrador do adopcji Baks, labrador do adopcji Baks, labrador do adopcji Baks, labrador do adopcji

3 thoughts on “BAKS, labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *