Baggie, półtoraroczny labrador do oddania -nieaktualne

Labrador Baggie

Wyadoptowany. Mieszka w rodzinie w której są dzieci i kot.

Baggy jest bardzo radosnym psem, niestety dość niesfornym, pomimo kilku szkoleń zdarza mu się nie słuchać komend. Wymaga szkolenia i regularnych spacerów i zabawy.
Nie jest agresywny, praktycznie nie szczeka i nie niszczy w domu gdy zostaje sam. W domu żyje z jeszcze małą suczką i kotką. Nie ma między nimi żadnych zgrzytów, tolerują się w pełni. Jeśli chodzi o psy to czasami nawet śpią na jednym posłaniu. Mamy dzieci i Baggy jest wobec nich przyjaźnie nastawiony.  Zdarza mu się jednak, że w zabawie skacze również na dzieci, stąd wskazane dzieci starsze lub systematyczne szkolenie.

Co do obcych psów to silnie zaznacza swoje terytorium i niestety na spacerach najczęściej  źle na nie reaguje, co ostatnio zdarza się u większości oddawanych labradorów.  Baggie mieszka w okolicach Poznania.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 509 267 878 (Monika)
✉ adopcje@labradory.org

Labrador Baggie Labrador Baggie Labrador Baggie Labrador Baggie Labrador Baggie Labrador Baggie Labrador Baggie Labrador Baggie

Dokument Baggiego:

11 thoughts on “Baggie, półtoraroczny labrador do oddania -nieaktualne”

  1. To na prawdę jest powód żeby oddac psa? Nie wierzę. … W sumie nie ma powodu,moj lablador też jest niesforny,niszczy rzeczy ,ciągnie na spacerach ale to jest pies musimy i tym pamiętać,dzieci bywają niegrzeczne a co dopiero zwierzęta…

  2. Moja Nela tez ciągnie, czasami sie nie słucha ale to jest młody pies, niestety tak jest ciezko jest nauczyć sie do psa młodego mając juz psa który jest starszy i posłuszny. Ja tez czasami moja mam ochote nakrzyczeć, ale zaraz myśle sobie to nie jej wina to wina nas i wychowania i czasu dla psa. Niestety to nie zabawka a labrador nie jest psem który sam z siebie sie ułoży i nauczy komend.

  3. Skontaktuj cie się z fundacją vida z piły która szkoli labladory dla osób niewidomych myślę że chętnie go wezmą. Jest w odpowiednim wieku do szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *