Badi – 8 miesięczny labrador, prawie idealny wariat kochany do adopcji – nieaktualne

Badi, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Badiego aktywnego domku, chętnie z drugim psem, domku, gdzie będzie dla labradorka miejsce na kanapie i w sercu opiekuna.

Badi ma 8 miesięcy, jest przekochanym, przeuroczym labradorkiem. Jest jak na swój wiek bardzo posłusznym pieskiem, reaguje na podstawowe komendy. Nadal jednak trzeba pracować nad zachowaniem Badiego, bo jego młodzieńczość aż tryska niespożytą energią, okazującą się radosnym obskakiwaniem i witaniem.

Na spacerach jest przyjacielem każdego, do wszystkich napotkanych chce biec i witać się. Wszędzie szuka okazji do głasków i przytulania, taki przyjaciel dla każdego.

Umie chodzić na smyczy, ale oczywiście nauka musi być nadal doskonalona, gdyż jak typowy labrador potrafi pociągnąć opiekuna w interesująca go stronę , aby się albo przywitać ze spotkanym psem lub człowiekiem, albo podążyć szybko za interesującym tropem. Kocha zabawy z innymi psami, uwielbia biegać za piłeczką, aportować. Wybiegany i wybawiony zapada w głęboki sen.

Badi uwielbia jeść, typowy labradorek – żebradorek. Zachowuje czystość, zostaje sam w domu do 7 godz, nie niszczy, nie brudzi. Labek jest strasznym pieszczochem, pragnie uwagi i towarzystwa człowieka, takiego bliskiego kontaktu. Jak ktoś zacznie go głaskać, drapać, miziać, to nie chce odejść, nie ma dość przytulanek.

Szukamy dla Badiego aktywnego domku, chętnie z drugim psem, domku, gdzie będzie dla labradorka miejsce na kanapie i w sercu opiekuna.

Badi ma książeczkę zdrowia. Jest zachipowany.
Mieszka na Śląsku

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Badi, labrador do adopcji Badi, labrador do adopcji Badi, labrador do adopcji Badi, labrador do adopcji Badi, labrador do adopcji Badi, labrador do adopcji

One thought on “Badi – 8 miesięczny labrador, prawie idealny wariat kochany do adopcji – nieaktualne”

  1. super, że znalazł domek.
    My będziemy chcieli adoptować drugiego labka, ale dopiero jak nasza aktualna rezydentka (22 marca minie jak jest miesiąc z nami) całkowicie dojdzie do siebie, więc najwcześniej jesienią, żeby jej nie stresować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *