Badi, labrador w wielkiej potrzebie. Pilnie potrzebny jest dom tymczasowy! nieaktualne

Badi, labrador w potrzebie

Wyadoptowany. Badi potrzebuje domu, który zaopiekuje się nim po operacji, a najlepiej domu, który otoczy go miłością już do końca życia.

To Badi, znaleziony kilka dni temu w środku lasu. Zziębnięty, przemoczony, wygłodniały, z trudem utrzymujący się na łapach. Myśleliśmy, że jego problemy z poruszaniem się, spowodowane są przemęczeniem i brakiem pożywienia. Wizyta w lecznicy i zdjęcia rtg łap wskazują jednak na dysplazję. Badi ma też tzw. małoocze i nie widzi na lewe oko. Jest to prawdopodobnie wynikiem urazu mechanicznego. Nie znamy jego przeszłości, ale wszystko wskazuje na to, że nie miał chłopak łatwego życia. Chcemy na ostatnie lata życia (Badi został oceniony na ok 6-7 lat) zapewnić mu to co możemy najlepszego.
W najbliższym czasie psa czeka konsultacja chirurgiczna i prawdopodobnie operacja.
Badi potrzebuje domu, który zaopiekuje się nim po operacji,a najlepiej domu, który otoczy go miłością już do końca życia.
Badi przebywa w okolicy Radłowa (pow. Tarnów, woj małopolskie)
tel. 605784399

My również prosimy bardzo o pomoc dla biedaka. Szukamy mu domu tymczasowego.  Aktualny dom to kojec, nie jest to miejsce dobre na rekonwalescencję psa. Można też kontaktować się z nami:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt:
608 391 927 (Ryszard),
✉ adopcje@labradory.org

Ogłoszenie grzecznościowe.

Badi, labrador w potrzebie Badi, labrador w potrzebie Badi, labrador w potrzebieBadi w potrzebie Badi w potrzebie

One thought on “Badi, labrador w wielkiej potrzebie. Pilnie potrzebny jest dom tymczasowy! nieaktualne”

  1. Zwracam się do ludzi o wielkich sercach którym nie jest obojętny los braci mniejszych o dom dla tego kochanego labka. Jeśli nie możecie dać domu choćby tymczasowego to udostępniajcie nie jeden raz udowodniliście że internet ma moc. Autor tekstu ma rację że boks to nie jest miejsce dla żadnego psa potrzebującego opieki a wiemy ze psy otoczone miłością szybciej wracają do zdrowia:) Wierzę że i tym razem ktoś okaże Badiemu wielkie serce a on odwdzięczy się tym samym. Rozsyłajcie wieści może ktoś coś..Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *