Labrador Atos, zrobił swoje i stał się niepotrzebny – nieaktualne

Wyadoptowany. Reproduktor zestarzał się i trafił schroniska.

Labek jest wspaniały, chociaż to pierwsze godziny pobytu w domu tymczasowym (Dziękujemy Pani Kamili) to można napisać, że do dzieci jest super, grzeczny, opanowany, uśmiechnięty. Spokojnie czeka na głaskanie. Do rezydentki Lei troszkę nachalny, chociaż to nie jego wina bo nie chciała mu się nawet dać powąchać a on już się chciał bawić.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 608391927 (Ryszard), 509267878 (Monika), 669585207(Katarzyna), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), +310626617192 (Małgosia/Holandia)
✉ adopcje@labradory.org

W schronisku – widać, że nie jest szczęśliwy:

Po kąpieli:

7 thoughts on “Labrador Atos, zrobił swoje i stał się niepotrzebny – nieaktualne”

  1. A ja tak sobie myślę że jak się zakochamy w takim słodkim psiaku to naprawdę ma znaczenie gdzie on przebywa? Dla miłości można pokonać te kilometry czasem nawet tysiące i naprawdę warto czego dowodem jest nasz piękny brunet siedzący na kanapie o imieniu Grand:) My jechaliśmy tysiące kilometrów po naszego kochanego z zagranicy a i w Polsce z mojego rodzinnego miasta zajęło nam pół dnia żeby chłopaka przywieźć więc… dla chcącego nic trudnego:) Powodzenia chlopaku:)xx

  2. To chyba tego labcia staralismy się złapać wraz z wolontariuszami ze schroniska „Dąbrówka” w Wejherowie. Błąkał się przy drodze. Jest śliczny i chciałabym mu pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *