Aris, 5-letni czekoladowy labrador szuka fajnych opiekunów – nieaktualne

Aris, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przytulaśny misiu, który potrzebuje spacerów i kontaktu z człowiekiem.

Aris to piękny czekoladowy labrador, zrównoważony i pogodny, dla którego szukamy kochającego domu. Szukamy domu z ciepłymi, uczuciowymi ludźmi, którzy chcą, aby pies towarzyszył im w codziennym życiu, spędzał z nimi czas i przytulał się do nich na kanapie. Aris jest bardzo wpatrzony w człowieka, słucha go z uwagą i szybko się uczy. Zna komendy, odbył szkolenie. Kocha spacery, niestety ciągnie na smyczy, a jest słusznej postury, więc dalsza nauka chodzenia na smyczy musi być konsekwentnie kontynuowana. Labek uwielbia wodę i pływanie, lubi zabawki. Nie ma w nim agresji, złości, to w sumie taki przytulaśny misiu, który potrzebuje spacerów i kontaktu z człowiekiem. Lubi jazdę samochodem. W domu przy innych czworonogach broni zasobów. Może zamieszkać z innym psem, najlepiej z sunią, ale opiekun musi uważać przy karmieniu psów, aby nie doszło do scysji. Może zamieszkać z kotem. Aris zostaje sam w domu, nie niszczy, nie awanturuje się.

Labek jest zdrowy, zaszczepiony i zachipowany. Szukamy dla Arisa nowego domu, który oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Pies przebywa w domu tymczasowym niedaleko Krakowa. Osoby zainteresowane adopcją tego przemiłego psa prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Aris, labrador do adopcji Aris, labrador do adopcji Aris, labrador do adopcji Aris, labrador do adopcji Aris, labrador do adopcji Aris, labrador do adopcji Aris, labrador do adopcji

11 thoughts on “Aris, 5-letni czekoladowy labrador szuka fajnych opiekunów – nieaktualne”

  1. Dzien dobry, czy Aris znalazl juz swoj dom?
    Mamy 14 letnia goldenke i szukamy dla niej przyjaciela. Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam

  2. Ożeż ty! A co to za segregacja. To gdzie pies ma mieszkać? pod gołym niebem? Taaa… najlepiej kisić tak dużego psa w domu. Czyście powariowali z tym więzieniem psa w czterech ścianach? Niezależnie od tego jaką miłością go obdarzycie to pies i tak najlepiej się czuje swobodnie, na dworze, gdzie ma spacer cały dzień!

    1. Skoro nie rozumiesz tego przekazu: nie wydajemy psów do budy, może nie powinieneś ich nigdy posiadać. Pies żyje od zawsze przy człowieku i nie mam tu na myśli kiszenia go w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *