Ariel, pies w typie labradora do adopcji

Ariel do adopcji

Ariel jest psem mądrym, dobry, kochanym i we właściwym domu będzie wspaniałym przyjacielem.

Ariel za pierwszym razem trafił do schroniska we wrześniu 2019 roku. Młodziutki piesek, trochę spokrewniony z labradorem, pełen energii i zapału do psot. Jego zachowanie było bardzo emocjonalne, uczyliśmy pieska chodzenia na smyczy, podstawowych komend i spokojniejszego zachowania. Arielowi udało się znaleźć dom, w którym mieszkał dwa miesiące, ale niestety… piesek wrócił do schroniska.

Ariel ma masę energii, zostawiony sam sobie niszczy wszystko co wpadnie mu w łapki. Szukamy dla niego domu, który ma czas i energię na pracę z psem. Przyszły opiekun psa musi mieć doświadczenie z psami, wiedzę, chęć do pracy – możliwe, że pod okiem szkoleniowca. Polecamy Ariela do domu bez małych dzieci, możliwe, że całkiem fajnie odnajdzie się w domu z drugim, stabilnym psem, który pokaże mu jak należy się prawidłowo zachowywać ale pieski muszą się poznać i zaakceptować w schronisku.

Ariel szuka domu, który nadrobi wszystkie jego braki, okaże mu miłość i dużo cierpliwości, nadrobi wszystkie braki w jego zachowaniu. Ariel jest psem mądrym, dobry, kochanym i we właściwym domu będzie wspaniałym przyjacielem.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia 509 274 112, Agnieszka 604 28 28 39, Alena 882 073 278

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Ariel do adopcji Ariel do adopcji

One thought on “Ariel, pies w typie labradora do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *