AMIR – RED BULL W LABIEJ SKÓRZE – nieaktualne

Labrador Amir

Wyadotpowany. Stracił swój dom, ale baterii Mu to nie rozładowało…

Amir trafił do Zakładu Gospodarki Komunalnej 27.07.2016r. Został znaleziony w Barczygłowie (gm. Stare Miasto). Na 99,9% psiak miał dom. Jest zadbany, dobrze odżywiony, zna podstawowe komendy i załatwia się poza kojcem. Jednak nikt nie odpowiedział na nasze ogłoszenia.
Na początku chłopak unikał kontaktu z człowiekiem, był wycofany. Później jednak przekonał się, że nikt nie zrobi mu krzywdy, a nawet pogłaszcze i pomyzia, i wtedy ogonek zaczął merdać, a psiak – łasić się, dokazywać, a nawet narzucać. Na ten moment Amir bardzo się cieszy na widok człowieka. Kipi z niego energia, czego świadomy powinien być przyszły właściciel.

Amir dogaduje się z innymi psami, aczkolwiek w pewnych sytuacjach wykazuje agresję, np. przy jedzeniu.
Na spacerze w sytuacji, gdy pies zza ogrodzenia szczeka, psiak wtedy bardzo się ekscytuje i wtedy takie przejście na smyczy nabiera trudności. Jesteśmy jednak w trakcie pracy i mamy nadzieję, że uporamy się z tym problemem, a smycz podczas spacerów będzie luźna na coraz dłuższy czas ?.
Z uwagi na jego energiczność Amir nie nadaje się do dzieci.
Psiak może mieć ok. 3, maksymalnie do 5 lat. Biały kolor pyska wynika raczej z jego umaszczenia niż wieku. Został odrobaczony i odpchlony. W przyszłym tygodniu czeka go szczepienie. Ma założoną książeczkę zdrowia.
W aucie dzielnie podróżuje, choć jego odwaga kończy się przed schodami lecznicy weterynaryjnej ;).
Jeśli jest ktoś, kto mógłby podarować Amirowi Dom Stały lub Tymczasowy, to bardzo prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszelkie pytania :).

Kontakt:
tel. 603 288 009

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Amir Labrador Amir Labrador Amir Labrador Amir Labrador Amir Labrador Amir

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *