Amant, labrador który poszukuje ludzi którzy go pokochają… nieaktualne

Amant, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Województwo mazowieckie.

Amant jest przepięknym biszkoptowym labradorem o przyjaznym usposobieniu w stosunku do każdego. Zna już podstawowe komendy: leżeć, siad, aport, ale ewidentnie chce poznać więcej. Piesek poszukuje osoby, która będzie w stanie poświecić mu wystarczającą ilość czasu, zabierze na długi spacer, podrapie za uchem i obdarzy miłością.

Amant wychowywany był w bloku, nie brudzi, był zostawiany swobodnie na okres nieobecności domowników. Nie ma problemów ze zdrowiem, na spacerze wykazuje dużą aktywność, najchętniej bawi się z właścicielem.

Piesek karmiony jest od szczeniaka suchą karmą, od czasu do czasu dieta uzupełniana była gotowanym kurczakiem z ryżem i warzywami.

Pies, 2,5 roku, wykastrowany, nie ma problemów ze zdrowiem.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Amant, labrador do adopcji Amant, labrador do adopcji Amant, labrador do adopcji Amant, labrador do adopcji Amant, labrador do adopcji Amant, labrador do adopcji Amant, labrador do adopcji

17 thoughts on “Amant, labrador który poszukuje ludzi którzy go pokochają… nieaktualne”

    1. Dogaduje sie z innymi psami w tym samcami, po obwochaniu zaczynaja sie bawic i nigdy nie skonczylo sie to jakims incydentem. Czesto przebywal w grupie psow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *