Za kilka dni mam 10 urodziny. Ja prezentu dostać nie muszę ale Tobie mogę podarować swoje serce na zawsze ❤

http://adopcje.labradory.org/jasiu/

Wyadoptowany. List od Jasia.

Cześć jestem Jasiu. Mam 10 lat i ostatnio mieszkałem w malutkiej klatce. Warunki były tam tragiczne, bywały takie dni, że cały trząsłem się z zimna. Mój Pan, którego bardzo kochałem (on mnie chyba nie) źle mnie traktował. Czasem miałem wrażenie, że tylko wszystkim zawadzam i nikt o mnie nie pamięta… . Jestem teraz przez to trochę słaby, ale wiem, że szybko dojdę do siebie, ponieważ mimo wszystko mam w sobie ogromną chęć do życia.

Wczoraj moje życie niespodziewanie się odmieniło. Leżałem sobie w klatce i zobaczyłem jakiegoś Pana, który okazał się być moim wybawcą, ponieważ zabrał mnie do swojego domku. To był chyba najcudowniejszy dzień w moim życiu! Nie wierzyłem, że jeszcze kiedykolwiek zobaczę, co to znaczy normalnie żyć, biegać sobie po trawce, pobawić się z innymi pieskami oraz zostać po prostu przytulonym i pogłaskanym. Od razu poczułem wielką miłość do tego Pana, ponieważ do chwili obecnej nie odstępowałem go na krok. Niestety nie mogłem zostać na dłużej w tym domu, dlatego, że są tam już trzy pieski. Jestem bardzo grzeczny, pięknie jeżdżę w samochodzie oraz chodzę na smyczy. W pięć minut nauczyłem się komendy „patrz”. Mimo tego wszystkiego co mnie spotkało w życiu, mam w sobie bardzo dużo miłości, którą chciałbym kogoś obdarować na stałe. Jestem bardzo wierny, oddam komuś całe swoje serce.

Obecnie jestem w domu tymczasowym u super rodzinki, ale szczerze mówiąc, mam już swoje lata i chciałbym choć resztę swojego życia przeżyć w godny sposób. Nie mam już siły na tułaczkę.. Naprawdę nie trzeba mi wiele, tylko kochającego człowieka, który obdarzy mnie miłością. Tak bardzo jej potrzebuje.. Nie mam mam w sobie ani cienia agresji. Kocham wszystkich ludzi oraz zwierzęta. No wiem, mam trochę smutne oczka, ale przecież mój drogi człowieku możesz to zmienić i zabrać mnie do siebie. Bardzo Cię proszę.

Jaś

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Jasiu, labrador do adopcji Jasiu, labrador do adopcji Jasiu, labrador do adopcji Jasiu, labrador do adopcji Jasiu, labrador do adopcji Jasiu, labrador do adopcjiJasiu, labrador do adopcjiJasiu, labrador do adopcji Jasiu, labrador do adopcji

6 thoughts on “Za kilka dni mam 10 urodziny. Ja prezentu dostać nie muszę ale Tobie mogę podarować swoje serce na zawsze ❤”

  1. Przecudowna czekoladka!!! Kochać kochać kochać !!! Najmocniej w świecie !!! Wszystkiego najlepsiego Serduszko dla Ciebie, jesteś jasieńku kochaniutki!! ja już Cię mocno kocham Pieseczku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *