Labradorka Foka szuka domu. Basen mile widziany ? – nieaktualne

Foka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Czekoladowa piękność z problemami szuka odpowiedzialnego domu.

Oto Foka, pozytywnie nastawiona do świata, wesoła roczna czekoladowa piękność. Foka czeka na dom, ale nie jakikolwiek. Sunia cierpi na dysplazję bioder, dlatego dom, w którym ma zamieszkać musi być wyjątkowy. Pod jakim względem? W zasadzie pod każdym, ponieważ dysplazja może wiązać się z koniecznością intensywnego leczenia, a te z kosztami, czego przyszły opiekun musi być świadomy. Oczywiście nikt nie zakłada czarnego scenariusza, ale potencjalny adoptujący powinien zdawać sobie z tego sprawę, by to psie cudo nigdy nie doznało rozczarowania.

Jaka jest Foka poza tym, że przeurocza i … spora? Jak na młodziaka przystało jest zawsze chętna do zabawy, pełna energii i kontaktowa. Bardzo lubi współpracować z człowiekiem. Jak na razie kontakt miała tylko z dorosłymi osobnikami, ale jej nastawienie do małolatów jest jak najbardziej pozytywne. Sunia lubi także inne zwierzęta, choć jej relacje z kotami nie są nam do końca znane. Foka ładnie chodzi na smyczy, a same spacery uwielbia. Jest odważna i przebojowa. Ale kto by nie był z taką urodą …?.

W celu rehabilitacji suni zalecane jest pływanie, stąd dobrze by było aby przyszły domek psa położony był blisko zbiorników wodnych.

Osoby zainteresowane adopcją Foki i jednocześnie świadome jej ułomności zapraszamy do kontaktu. Sunia mieszka w rejonie Łodzi.

Oprac. R. Kamińska

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎  573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Foka, labradorka do adopcji Foka, labradorka do adopcji Foka, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Labradorka Foka szuka domu. Basen mile widziany ? – nieaktualne”

  1. Proszę o informację, czy sunia znalazła już swój dom, czy mogłabym ewentualnie zostać mamą adopcyjną sympatycznej czekoladki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *